Poptávka | DJ Milan
Facebook | DJ Milan
Telefon, Mobil | DJ Milan

Nabízíme na klíč

Zvažujete možnost uspořádat firemní večírek/party – tradičně či netradičně?

Zorganizujeme pro Vás kompletní akci na klíč pod Vaším dohledem či případně bez Vašeho přičinění a výsledek bude nadmíru vynikající. Sestavíme Vám návrh akce tak, aby odpovídal Vašim představám…přejete si klasiku či „něco“ neobvyklého?

Máte zájem poděkovat svým obchodním partnerům formou společenského setkání či případně nevíte, jak jim poděkovat. Neváhejte a kontaktujte nás. Zorganizujeme pro ně party, na kterou bude těžké zapomenout v dobrém slova smyslu.

Tak proč tedy nezkusit prezentovat svůj produkt? Jsme připraveni Vám vyjít vstříc a nabídnout kompletní servis vč. techniky.

Máte rádi oslavy „se vším všudy“ nebo dáváte přednost oslavě v malém kruhu přátel? Jsme připraveni na všechny varianty. Přejete si, aby hosté měli klasické servírované menu nebo dáte přednost občerstvení formou švédského stolu, kde si každý „mlsný jazýček“ najde to své? Je libo hudbu, zábavné vystoupení nebo ohňostroj? Neváhejte, splníme Vaše představy bez starostí.

Nevíte, kam na Silvestra? Jsme tady a budete nadmíru spokojeni. Každoročně pro Vás připravujeme rozloučení se starým rokem

Narozeniny, oslavy, dětské dny, Mikulášské besídky, vánoční oslavy, Narození dítěte, křtiny

Co je to karaoke ?
Karaoke je forma zábavy. Říká se, že jeho počátky sahají do východní Asie, především Japonska. Karaoke je v podstatě zpívání písní známých hvězd na hudební základy bez originálního interpreta. Zpívá každý - od malých dětí až po seniory v domovech důchodců.

Fotokoutek je skvělá zábava a hodí se prostě všude . Ideálně na maturitní plesy , firemní večírky , svatby i na den otevřených dveří . Z našeho fotokoutku si odnesete vždy skvělý zážitek a ještě kvalitní studiovou fotografii.

Fotokoutek musíte mít na vaší akci!

Laserové show pro, firemní eventy, výroční události, svatby, party, family days, módní  přehlídky, sportovní akce a přehlídky, koncerty, gala večery, novoroční události ...

Novinky
Najdete zde naše nové atrakce jako jsou např. Velký skákací hrad, Střelnici, Lidský stolní fotbal
Akce

Akce připravujeme

Náhodné fotografie z galerie
  • slide
  • slide